Logotyp Rotgruppen AB
Facebook icon
Byggmästareföreningens utmärkelse ID06-märkning BF9K utmärkelse

Illustration av Robert Lindbäck

Illustration av Robert Lindbäck

Kontaktinformation

Telefon
08-39 10 90

Fax
08-39 64 73

Adress
Rotgruppen AB
Smedjegatan 6
131 54 NACKA

Företagsledning

Rotgruppen AB's VD Sven Pettersson

Sven Pettersson

VD

Mobil - 070 551 54 61
Mail - sven@rotgruppen.se

Rotgruppen AB's vice VD Tomas Björnfot

Tomas Björnfot

Vice VD och IT-ansvarig

Mobil - 070 558 42 16
Mail - tomas@rotgruppen.se

#

Ekonomiavdelning

Madde Björnfot

Madde Björnfot

Ekonomi

Mobil - 070 774 30 74
Mail - madde@rotgruppen.se

Eva Pettersson

Eva Pettersson

Personal och löner

Mobil - 070 813 75 58
Mail - eva@rotgruppen.se

#

Produktionspersonal

Vi har för närvarande tjugo anställda som jobbar ute på olika byggen. Vår personal besitter mycket erfarenhet och kompetenser inom byggbranschen.

Kaj Virtanen

Kaj Virtanen

Produktionsledare

Mobil - 073 441 24 06
Mail - kaj@rotgruppen.se

Adam Johansson

Adam Johansson

Produktionsledare
byggservice

Mobil - 073 535 41 52
Mail - adam@rotgruppen.se

Peter Glans

Peter Glans

Snickare, arbetsledare och skyddsombud

Mobil - 070 795 35 00
Mail - peter@rotgruppen.se

Bengt Ekerman

Bengt Ekerman

Snickare, kör servicebuss

Mobil - 070 584 57 71
Mail - bengt@rotgruppen.se

Jörgen Hagström

Jörgen Hagström

Snickare, kör servicebuss

Mobil - 070 394 30 23
Mail - jorgen@rotgruppen.se

Kent Sörell

Kent Sörell

Snickare, kör servicebuss

Mobil - 070 214 17 05
Mail - kent@rotgruppen.se

Michael Paulsson

Michael Paulsson

Snickare

Mobil - 070 951 24 82
Mail - michael@rotgruppen.se

Stefan Söderman

Stefan Söderman

Murare och snickare, kör servicebuss

Mobil - 070 873 79 69
Mail - stefan@rotgruppen.se

Dennis Lygdman

Dennis Lygdman

Snickare

Mobil - 070 830 25 27
Mail - dennis.lygdman@rotgruppen.se

Dennis Wengler

Dennis Wengler

Snickare

Mobil - 070 842 36 52
Mail - dennis@rotgruppen.se

Fredrik Holmberg

Fredrik Holmberg

Snickare

Mobil - 072 384 82 66
Mail - fredrikh@rotgruppen.se

Ilpo Ohtonen

Ilpo Ohtonen

Snickare

Mobil - 070 874 92 36
Mail - ilpo@rotgruppen.se

Johan Vavuli

Johan Vavuli

Snickare

Mobil - 070 144 72 27
Mail - johan@rotgruppen.se

Oskar Bogren

Oskar Bogren

Snickare

Mobil - 072 222 70 95
Mail - oskar@rotgruppen.se

Pekka Paananen

Pekka Paananen

Diversearbetare

Mobil - 073 204 26 36
Mail - pekka.paananen@rotgruppen.se

Roger Sjödén

Roger Sjödén

Snickare

Mobil - 070 575 99 88
Mail - roger@rotgruppen.se

Christer Dahl

Christer Dahl

Snickare

Mobil - 076 855 37 74
Mail - christer@rotgruppen.se

Joakim Wengler

Joakim Wengler

Lärling

Mobil - 072 223 55 00
Mail - joakim@rotgruppen.se

Jacob Abramsson

Jacob Abramsson

Snickare

Mobil - 072 223 55 66
Mail - jacob@rotgruppen.se


- Tillbaka till toppen